Заявка факультету ТеСЕТ на участь у змаганнях в рамках «Спартакіади Здоров’я» СумДУ з настільного тенісу Термін проведення змагань

Дипломные работы на заказ

Заявка
факультету ТеСЕТ
на участь у змаганнях в рамках «Спартакіади Здоров’я» СумДУ
з настільного тенісу

Термін проведення змагань:
27 – 28 січня 2015 р.


з/п П.І.Б. Рік народження Підрозділ Посада
1. Руденко Павло Володимирович 1970 ПМ і ТКМ асистент
2. Дегула Андрій Іванович 1981 ПМ і ТКМ ст. викладач
3. Харченко Надія Анатоліївна 1981 ПМ і ТКМ ст. викладач

Заступник декана зі спортивної роботиКунпан М.О.

Голова профбюроСмирнов В.А.

Заявка
факультету ТеСЕТ
на участь у змаганнях в рамках «Спартакіади Здоров’я» СумДУ
з лижних перегонів

Термін проведення змагань:
10 лютого 2015 р.


з/п П.І.Б. Рік народження Підрозділ Посада
1. Дейнека Андрій Віталійович 1989 ЗМ і ДМ асистент
2. Дєгтярьов Іван Михайлович 1989 ТМВІ аспірант
3. Нагорна Тетяна Юрійовна
1990 ТМВІ аспірант
4. Юнак Анна Сергійовна
1989 ТМВІ асистент

Заступник декана зі спортивної роботиКунпан М.О.

Голова профбюроСмирнов В.А.

Заявка
факультету ТеСЕТ
на участь у змаганнях в рамках «Спартакіади Здоров’я» СумДУ
з плавання

Термін проведення змагань:
24 лютого 2015 р.


з/п П.І.Б. Рік народження Підрозділ Посада

Заступник декана зі спортивної роботиКунпан М.О.

Голова профбюроСмирнов В.А.

Заявка
факультету ТеСЕТ
на участь у змаганнях в рамках «Спартакіади Здоров’я» СумДУ
з шашок

Термін проведення змагань:
10 березня 2015 р.


з/п П.І.Б. Рік народження Підрозділ Посада
1. Кафтарян Левон Суренович
1946 ЗМ і ДМ ст. викладач
2. Ратушний Олександр Валерійович 1988 ПГМ пров. фахівець
3. Семенова Наталія Вікторівна 1975 ПГМ аспірант

Заступник декана зі спортивної роботиКунпан М.О.

Голова профбюроСмирнов В.А.

Заступник голови профбюро зі спортивної роботиБережний О.С.

Заявка
факультету ТеСЕТ
на участь у змаганнях в рамках «Спартакіади Здоров’я» СумДУ
з шахів

Термін проведення змагань:
11 – 12 березня 2015 р.


з/п П.І.Б. Рік народження Підрозділ Посада
1. Кафтарян Левон Суренович
1946 ЗМ і ДМ ст. викладач
2. Ратушний Олександр Валерійович 1988 ПГМ пров. фахівець
3. Нагорна Тетяна Юрійовна
1990 ТМВІ аспірант

Заступник декана зі спортивної роботиКунпан М.О.

Голова профбюроСмирнов В.А.

Заступник голови профбюро зі спортивної роботиБережний О.С.
Заявка
факультету ТеСЕТ
на участь у змаганнях в рамках «Спартакіади Здоров’я» СумДУ
з баскетболу

Термін проведення змагань:
25 – 30 березня 2015 р.


з/п П.І.Б. Рік народження Підрозділ Посада
1. Бережний Олександр Сегійович
1987 ЗМ і ДМ асистент
2. Будко Дар’я Віталіївна 1990 ТТФ аспірант
3. Нагорна Тетяна Юрійовна
1990 ТМВІ аспірант
4. Дейнека Андрій Віталійович 1989 ЗМ і ДМ асистент
5. Острога Руслан Олексійович 1989 ПОХНВ асистент
6. Мерзляков Юрій Сергійович 1986 ТТФ пров. фахівець
7. Проценко Михайло Ігоревич 1986 ТТФ пров. фахівець
8. Гудков Сергій Миколайович 1983 ЗМ і ДМ зав. лаб.
9. Кунпан Максим Олександрович 1985
заст. декана
10. Котенко Олександр Іванович 1957 ПГМ доцент
11. Артюхов Артем Євгенович 1983 ПОХНВ доцент
12. Янченко Вадим Миколайович 1990 ТМВІ аспірант
13. Євтухов Артем Віталійович 1978 ТМВІ доцент
14. Пилипенко Віктор Валерійович 1986 Зм і ДМ аспірант

Заступник декана зі спортивної роботиКунпан М.О.

Голова профбюроСмирнов В.А.

Заступник голови профбюро зі спортивної роботиБережний О.С.

Заявка
факультету ТеСЕТ
на участь у змаганнях в рамках «Спартакіади Здоров’я» СумДУ
з бадмінтону

Термін проведення змагань:
28 квітня 2015 р.


з/п П.І.Б. Рік народження Підрозділ Посада
1. Юнак Анна Сергійовна
1989 ТМВІ асистент
2. Ратушний Олександр Валерійович 1988 ПГМ пров. фахівець
3. Чех Олег Юрійович 1992 ТТФ аспірант

Заступник декана зі спортивної роботиКунпан М.О.

Голова профбюроСмирнов В.А.

Заступник голови профбюро зі спортивної роботиБережний О.С.

Заявка
факультету ТеСЕТ
на участь у змаганнях в рамках «Спартакіади Здоров’я» СумДУ
з волейболу

Термін проведення змагань:
18 – 21 травня 2015 р.


з/п П.І.Б. Рік народження Підрозділ Посада
1. Бережний Олександр Сегійович
1987 ЗМ і ДМ асистент
2. Криштоп Ігор Володимирович 1989 ПГМ аспірант
3. Нагорна Тетяна Юрійовна
1990 ТМВІ аспірант
4. Дейнека Андрій Віталійович 1989 ЗМ і ДМ асистент
5. Острога Руслан Олексійович 1989 ПОХНВ асистент
6. Мерзляков Юрій Сергійович 1986 ТТФ пров. фахівець
7. Проценко Михайло Ігоревич 1986 ТТФ пров. фахівець
8. Кунпан Максим Олександрович 1985
заст. декана
9. Котенко Олександр Іванович 1957 ПГМ доцент
10. Пилипенко Віктор Валерійович 1986 Зм і ДМ аспірант
11. Ратушний Олександр Валерійович 1988 ПГМ пров. фахівець

Заступник декана зі спортивної роботиКунпан М.О.

Голова профбюроСмирнов В.А.

Заступник голови профбюро зі спортивної роботиБережний О.С.

Заявка
факультету ТеСЕТ
на участь у змаганнях в рамках «Спартакіади Здоров’я» СумДУ
з футболу

Термін проведення змагань:
25 – 28 травня 2015 р.


з/п П.І.Б. Рік народження Підрозділ Посада
1. Бережний Олександр Сегійович
1987 ЗМ і ДМ асистент
2. Криштоп Ігор Володимирович 1989 ПГМ аспірант
3. Литвиненко Сергій Олексійович 1958 ПГМ пров. фахівець
4. Дейнека Андрій Віталійович 1989 ЗМ і ДМ асистент
5. Острога Руслан Олексійович 1989 ПОХНВ асистент
6. Мерзляков Юрій Сергійович 1986 ТТФ пров. фахівець
7. Проценко Михайло Ігоревич 1986 ТТФ пров. фахівець
8. Кунпан Максим Олександрович 1985
заст. декана
9. Артюхов Артем Євгенович 1983 ПОХНВ доцент
10. Пилипенко Віктор Валерійович 1986 ЗМ і ДМ аспірант
11. Литвиненко Андрій Володимирович 1988 ПОХНВ асистент
12. Проценко Михайло Ігоревич 1986 ТТФ пров. фахівець
13. Бурий Андрій Володимирович
1990 ЗМ і ДМ аспірант

Заступник декана зі спортивної роботиКунпан М.О.

Голова профбюроСмирнов В.А.

Заступник голови профбюро зі спортивної роботиБережний О.С.


+7 (812) 389-23-13

Работаем: Пн-Пт, с 10 до 17

+7 (499) 649-65-17

Работаем: Пн-Пт, с 10 до 17